2024. szeptember 21, szombat - Máté

Hírek

Juhászra támadt egy medve az erdélyi Maros megyében
2024. Augusztus 08. 07:49, csütörtök |

Juhászra támadt egy medve szerdára virradóra az erdélyi Maros megyében, a férfit a két lábán sebesítette meg a nagyvad - közölte szerdán reggel a Maros megyei hegyimentő szolgálat.

Ócsán zajlik a területvédelmi tartalékosok vegyvédelmi kiképzése
2024. Augusztus 08. 07:46, csütörtök |

Ócsán zajlik a Honvédelmi Minisztérium és a Magyar Honvédség által elindított Szeretem, megvédem! elnevezésű toborzókampány keretében már bevonult katonák vegyvédelmi és tűzakadály kiképzése

Háromgólos előnyt szerzett a Paks a Mornar ellen
2024. Augusztus 08. 07:45, csütörtök |

Paksi FC háromgólos győzelmet aratott a vendég montenegrói Mornar felett a labdarúgó Konferencia-liga selejtező harmadik fordulójának első, szerdai mérkőzésén.

Vadnai Jonatán közel járt a dobogóhoz, Losonczi a bronzért birkózik
2024. Augusztus 08. 07:42, csütörtök |

Magyar szempontból a vitorlázó Vadnai Jonatán és a birkózó Losonczi Dávid nyújtott kiemelkedő teljesítményt a párizsi olimpia szerdai versenynapján.

Vogel Soma parádézott - Drámai csatában elődöntős a férfi vízilabda-válogatott
2024. Augusztus 08. 07:40, csütörtök |

A magyar férfi vízilabda-válogatott ötméteresek után 12-10-re legyőzte az olasz csapatot a párizsi olimpia szerdai negyeddöntőjében, ezzel bejutott a legjobb négy közé.

Meteorológia: az idei rekordmeleg július lesz az átlagos a század végére
2024. Augusztus 08. 07:38, csütörtök |

Az idei rekordmeleg július a század végére átlagosnak ígérkezik - írta a HungaroMet Zrt. a honlapján közölt elemzésben, szemléltetve a klímaváltozás várható következményeit.

A Ferencváros kétgólos vereséget szenvedett Dániában
2024. Augusztus 07. 08:06, szerda |

A Ferencváros 2-0-ra kikapott a dán Midtjylland vendégeként a labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtező harmadik fordulójának első, keddi mérkőzésén.

Kikapott a címvédő amerikaitól a negyeddöntőben a női vízilabda-válogatott
2024. Augusztus 07. 08:05, szerda |

A magyar női vízilabda-válogatott 5-4-es vereséget szenvedett a címvédő amerikai csapattól a párizsi olimpia keddi negyeddöntőjében, így az 5-8. helyért folytathatja szereplését.

Párizs 2024 - Norvég siker, hatodik helyen zárt a magyar női kézilabda-válogatott
2024. Augusztus 07. 08:02, szerda |

A magyar válogatott a hatodik helyen zárta a párizsi olimpia női kézilabdatornáját, miután a kedd esti utolsó negyeddöntőben Norvégia legyőzte Brazíliát.

Sziget - Ötven helyszín, ezernél is több program
2024. Augusztus 07. 08:00, szerda |

Ötven helyszínen ezernél is több programmal várja a közönséget a Sziget. A fesztivált, amelyen idén mások mellett Kylie Minogue, Liam Gallagher és Martin Garrix is fellép, 30. alkalommal rendezik meg, ezúttal augusztus 7-től 12-ig.