Hírek
2018. Január 15. 17:23, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Halálos baleset történt a 48-as úton

Árokba borult kocsijával és meghalt egy ember a 48-as úton Nyírábrány közelében - közölte a Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese az MTI-vel.
Plásztán-Kopcsa Kamilla elmondta: a főút 26-os kilométerénél, Nyírábrány közelében hétfő délután három órakor lesodródott az útról egy gépkocsi, fának hajtott, és az egyedül utazó sofőr olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen meghalt. Az eddigi adatok szerint a férfi vezetés közben rosszul lett, és a mentők már nem tudták megmenteni az életét.
A mentés és helyszínelés idejére félpályás útlezárást rendeltek el.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 09. 07:37, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: az elmúlt napokban jelentősen megnőtt az autóipar érdeklődése Magyarország iránt
Az elmúlt napokban jelentősen megnőtt az autóipar érdeklődése Magyarország iránt, minthogy hazánk a jelenlegi globális bizonytalanságok közepette is stabil környezetet nyújt az ágazat számára
2025. Április 09. 07:36, szerda | Belföld
OGY - A kábítószer elleni fellépésről tárgyal a parlament
A kábítószer elleni fellépéssel kapcsolatos törvényjavaslatról tárgyal szerdán a parlament.
2025. Április 09. 07:33, szerda | Belföld
Orbán Viktor: nem hagyjuk, hogy a vámháború letérítsen minket az adócsökkentés útjáról!
A vámháború nem akadály, megcsináljuk Európa legnagyobb adócsökkentési programját - közölte a miniszterelnök a Facebook-oldalán kedden.
2025. Április 09. 07:32, szerda | Belföld
Amerikai nagykövet: egy potenciális aranykor előtt állunk a magyar-amerikai kapcsolatokban
Egy potenciális aranykor előtt állunk az amerikai-magyar kapcsolatokban, amelynek alapját a két ország vezetői közti szoros kapcsolat adja