Városlista
2025. április 10, csütörtök - Zsolt

Hírek

2017. Június 17. 05:01, szombat | Belföld
Forrás: mti

Lezuhant Tökölön egy vitorlázógép, ketten meghaltak

Lezuhant Tökölön egy vitorlázógép, ketten meghaltak

Két férfi életét vesztette a tököli reptéren, amikor vitorlázógépük lezuhant - olvasható a rendőrség hivatalos oldalán pénteken.

A police.hu közlése szerint ketten vesztették életüket abban a balesetben, amely 15 óra körül a Pest megyei Tökölön történt. A város repülőterén eddig tisztázatlan körülmények között zuhant le egy vitorlázógép.

A rendőrök a helyszínelést megkezdték, a baleset körülményeit szakértők bevonásával vizsgálja a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság.

A Nemzeti Fejlesztési Minisztérium keretében működő Közlekedésbiztonsági Szervezet arról tájékoztatta az MTI-t, hogy ők is vizsgálatot indítottak a baleset körülményeinek kiderítése érdekében.

Ők nem a felelősséget, hanem azokat az okokat vizsgálják, amelyek a tragédiához vezettek. Céljuk, hogy megelőzzék a hasonló baleseteket.

A szerencsétlenül járt jármű egy magyar lajstromjelű "motoros vitorlázógép" - tették hozzá.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 10. 09:13, csütörtök | Belföld

Magyar módszerrel a kiégés ellen

Téged milyen tényezők mozgatnak munkád során? Szeretnéd, ha a fizetésed mellett egyéb módokon is elismernének? Légy része egy magyar módszer kidolgozásának, és értékes nyereményeket is bezsebelhetsz!

2025. Április 10. 07:11, csütörtök | Belföld

Kitartóan veszik az államkötvényt a magyarok

ÁKK: töretlen a lakosság bizalma az állampapírok iránt.

2025. Április 10. 07:09, csütörtök | Belföld

Nagy István: továbbra sincs új kitörés, a kormányülésen is napirenden volt a védekezés

Továbbra sincs új kitörés, eredményes védekezés a ragadós száj- és körömfájás ellen - mondta Nagy István agrárminiszter a Facebookra szerdán feltöltött videóban.

2025. Április 10. 07:08, csütörtök | Belföld

Orbán Viktor megállapodott a telekommunikációs szolgáltatókkal

A nagy telekommunikációs szolgáltatók nem emelik áraikat jövő július 1-jéig, az a szolgáltató, amely az idén már emelt, visszaviszi árait a január 1-jei szintre